Українська
Русский
English (google)
Polska (google)
Deutsch (google)
Portugues (google)
Dansk (google)
Фінал ЄВРО-2012 відбудеться 1 липня 2012 року в Києві на стадіоні НСК Олімпійський
Додати в закладки (Ctrl+D) Більше закладок...


Все про ЄВРО-2012
Будівництво стадіонів онлайн
Вхід | Реєстрація | Підписка на новини

Головна
Про нас
Історія проекту

Як створювався та розвивався проект


Tweet


Ідея створити сайт про новий львівський стадіон виникла, літом 2008 року. Так як галасу навколо будівництва стадіону у Львові до ЄВРО 2012 було багато, але нічого не робилося і конкретно ніхто не знав, чи буде стадіон будуватися, чи не буде, і взагалі, що відбувається...
Проте робити сайт для бутафорного на той час проекту, було марною справою.

Коли були зроблені реальні кроки по підготовці до будівництва стадіону (облаштування будівельного майданчика) ідея ставала реальністю.

В жовтні 2008 року був зареєстрований домен stadion.lviv.ua. Але конкретних ідей та вільного часу для створення і підтримки сайту не було. Тому на початку листопада 2008 року на сайті було вивішене оголошення, про пошук людей, які б допомогли у наповненні сайту інформацією про новий львівський стадіон. Сайт був зареєстрований в кількох каталогах, відвідуваність була дуже малою, відповіла одна людина, з якою незабаром пропав контакт. Таким сайт провисів до квітня 2009 року.

На початку квітня 2009 року, на стадіоні були встановленні веб-камери, які давали змогу спостерігати в реальному часі за будівництвом. Про цю подію писали практично всі українські онлайн видання. Камери розмістили, але належної інформаційної підтримки не забезпечили, тому конкретно, де спостерігати за будівництвом, ніхто не знав. Це було видно на популярних всеукраїнських спортивних порталах, в обговореннях новин ЄВРО 2012, можна було часто читати, заяви, що у Львові стадіон ще не почали будувати, а про камери взагалі ніде згадки було!

Це був час, коли до рішення виконкому УЄФА про вибір чотирьох основних міст для проведення фінальної частини ЄВРО 2012 залишався місяць. Тоді була велика конкуренція між містами-кандидатами, адже два міста мали зійти з дистанції. І конкуренти почали цілеспрямовано дискредитувати Львів всіма можливими методами і засобами і в Інтернеті в тому числі. Львів захищала в Інтернеті не чисельна група патріотів Львова і то невпевненими словами, які не давали ніякого ефекту на кривдинків.

В цей час треба було діяти, і на початку квітня 2009 року за кільканадцять хвилин на http://stadion.lviv.ua була створена проста сторінка (зараз доступна по адресу https://arena.lviv.ua), яка містила невеликий інформаційний текст про будівництво стадіону і картинки будмайданчика з двох веб-камер. На популярних спортивних сайтах в обговореннях були розміщенні посилання на веб камери. Всього за кілька днів, відвідуваність сайту перевищила 1000 відвідувачів в день, що вказувало на великий інтерес та ажіотаж, довкола будівництва львівського стадіону. Кілька інтернет порталів написали цю новину ще раз, але вже з посиланням на http://stadion.lviv.ua, також багато веб-майстрів розмістили посилання на своїх персональних сайтах. За неповний квітень 2009 року сайт відвідали понад 20 000 користувачів, за травень біля 40 000. І хоче це багатьох проблем не вирішувало, проте дало частину впливу на припинення істерії довкола дискредитації Львова, та певний спокій і віру людям, які переймаються долею Львова.

В середині липня 2009 року запущена 3 версія сайту, який переріс в цей портал (в даний момент проходять випробування на продуктивність сервера під час пікових навантажень та наповнюється інформацією).

11 грудня 2009 року виконком УЄФА затвердив Львів разом з іншими українськими містами, господарем матчів ЄВРО-2012. З чим щиро вітаємо наше місто.
Tweet
Оберіть мову статті: Українська Русский


УЄФА відремонтує центр Львова після закриття фан-зони
УЄФА відремонтує центр Львова після закриття фан-зони
Українська збірна заробила на Євро-2012 10 мільйонів євро
Українська збірна заробила на Євро-2012 10 мільйонів євро
В Одесі відкрили фан-зону Євро-2012
В Одесі відкрили фан-зону Євро-2012
Міжнародний аеропорт «Харків» обслужив 750 літаків під час ЄВРО-2012
Міжнародний аеропорт «Харків» обслужив 750 літаків під...


FeedBurner|RSS|Карта сайту|Каталог|Календар подій|Мобільна версія|Реклама на сайті|Статистика

Copyright © 2009-2012 stadion.lviv.ua, ЄВРО-2012 Львів, Україна
При використанні інформації та матеріалів з сайту активне посилання на stadion.lviv.ua є обов'язковим.
Зауваження та пропозиції приймаються: