Українська
Русский
вартість будівництва львівського стадіону - 2,2 млрд. грн
Додати в закладки (Ctrl+D) Більше закладок...


Все про ЄВРО-2012
Будівництво стадіонів онлайн
Вхід | Реєстрація | Підписка на новини

Головна
Архів
Графік
Хронологія

Хронологія будівництва львівського стадіону


Tweet


Ключові дати, які вплинули на перебіг підготовки до будівництва та будівництва стадіону у Львові до ЄВРО 2012

2008 рік

12 листопада
Львівська міська рада підписала договір генпідряду із маріупольською компанією ВАТ «Проектно-будівельне підприємство «Азовінтекс», власниками якої є брати Олександр та Сергій Тарути.

13 листопада
60 одиниць будівельної техніки та 100 працівників «Азовінтексу» прибуло на будівельний майданчик стадіону. Розпочалося встановлення огорожі ділянки та будівельного містечка.

17 листопада
Розпочалися земляні роботи. Будівельники знімають родючий шар землі та складають його в спеціальний склад. Після будівництва стадіону значна частина цієї землі буде використана для паркової зони довкола футбольної арени.

24 листопада
Виконавчий комітет Львівської міської ради на своєму засіданні ухвалив рішення про потребу виділити кошти на підведення до майданчика з будівництва стадіону до Євро-2012 комунікацій – електромережі, газо- та водо постачання.

24 листопада
Створена «Дирекція з будівництва стадіону», яка виконуватиме функції, пов’язані безпосередньо із будівництвом стадіону, зокрема, контролюватиме виконання генпідрядником обов’язків передбачених угодою, контролюватиме витрату коштів генпідрядником, а також здійснюватиме інші функції в якості служби замовника.

25 листопада
«Азовінтекс» оголосила набір працівників у львівську філію.

27 листопада
Експерти УЄФА знизили ризик будівництва стадіону у Львові з «високого» (помаранчевого) до «помірного» (жовтого).

30 листопада - 12 грудня
На ділянці з будівництва стадіону піротехнічний підрозділ МНС здійснює обстеження території на наявність боєприпасів часів II Світової війни.


8 грудня
На ділянку будівництва стадіону до ЄВРО 2012 прибув ще один автопоїзд, який налічує 28 одиниць техніки. До Львова пробуло два баштові крани, самоскиди, екскаватори та інша техніка.

15 грудня
З початку грудня Львівська філія ВАТ «Проектно-будівельне підприємство «Азовінтекс» прийняла на роботу 28 осіб.

22 грудня
Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області надала дозвіл на початок підготовчих будівельних робіт стадіону до ЄВРО 2012 на вул. Стрийській – Кільцевій.

27 грудня
«Азовінтекс» встановив довкола майбутньої чаші стадіону два баштові крани та було закладено фундамент ще під два крани.

29 грудня
На будівельному майданчику стадіону до ЄВРО 2012 встановили першу чергу освітлення – трансформаторну підстанцію на 250 КВ, яка дасть можливість будівельникам «Азовінтексу» працювати у три зміни та задіяти частину будівельного обладнання.


2009 рік


20 січня
У Львові розпочали другий етап будівництва стадіону із викопування котловану розміром 60х40 метрів для встановлення фундаменту на північній частині стадіону. Окрім того, підготовлено ділянки для заливання 10-ти стовбчастих фундаментів.


4 лютого
Змонтовано 6 баштових кранів, а також встановлено 4 фундаменти під решту кранів.

7 лютого
Тривають фундаментні роботи на прямій частині північної сторони стадіону, яка складатиметься із 5-ти рядів: трьох стовбчастих та двох суцільних.

26 лютого
Навколо чаші стадіону змонтовано 10 кранів.


3 березня
Генпідрядник будівництва стадіону до ЄВРО 2012 у Львові компанія «Азовінтекс» завершила спорудження прямої частини фундаменту на північній трибуні стадіону. Спорудження цієї частини фундаменту тривало з 20 січня 2009 року, коли було покладено символічну капсулу із листом до майбутніх поколінь. Фундамент північної сторони складається із 5-ти частин, трьох стовбчастих та двох суцільних. Вартість будівництва прямої північної частини фундаменту становить близько 7 млн. грн. Для її спорудження було використано 2 764 т. щебеню, 58 м³ бетону та 102 т. арматури.


4 квітня
На будівельному майданчику з будівництва стадіону до ЄВРО 2012 розпочали встановлення фундаменту на південній трибуні, а також на 80% встановили фундамент на східній трибуні. Також завершено підготовчі роботи для встановлення фундаменту на західній стороні, і незабаром тут розпочнуть фундаментні роботи.

6 квітня
На будмайданчику встановлено веб-камери, завдяки яким кожен може побачити процес будівництва наживо.


24 квітня
Львівська міська рада визначила консультанта для побудови стадіону до ЄВРО 2012. Ним стала компанія «Арена.Ком»

13 травня
На засіданні Виконавчого комітету УЄФА в Бухаресті 13 травня 2009 року було визначено 4 міста-господарі Євро в Польщі і 4 попередні міста-господарі в Україні серед яких є і Львів.

28 травня
«Укрексімбанк» викупив облігації на 300 млн гривень, за кошти яких будуватиметься львівській стадіон.


10 липня
На стадіоні почали встановлювати колони на східній трибуні.

13 липня
Згідно домовленістю між Львівською міською радою та компанією «Азовінтекс», остання здійснила перерахунок коштів компанії «Альпіна» у сумі 3,3 млн. євро, в наслідок чого проект будівництва стадіону до «ЄВРО 2012» став власністю Львова.

14 липня
На стадіоні розпочали встановлення колон на східні трибуні.

17 липня
До Львова прибула делегація експертів УЄФА для перевірки процесу будівництва стадіону до ЄВРО 2012.

21 липня
Експерти УЄФА під час візиту до Львова відвідали будівництво стадіону до Євро-2012 та відзначили прогрес у будівництві порівняно з останнім візитом. А також представили нові вимоги, яким мають відповідати всі стадіони до Євро-2012 та Євро-2016.

24 липня
Польська делегація ознайомилася із процесом будівництва євроарени до Євро-2012 у Львові.

26 липня
Львівська філія компанії «Азовінтекс», яке будує у Львові стадіон до Євро-2012 набирає на роботу бетонярів, арматурників, охоронців та електромонтажників. Всього потрібно залучити до робіт ще понад 100 працівників.

28 липня
Львівська міська рада повідомила, що будівництву стадіону до Євро-2012 нічого не загрожує. Кошти виділені, а незначне відставання від графіку визвано додатковими незапланованими роботами, що в майбутньому дозволить пришвидшити будівництво.


6 серпня
На стадіоні завершують встановлення колон на східній трибуні.
Тимошенко пообіцяла Львову гроші на підготовку до ЄВРО-2012, зокрема 100 млн гривень на будівництво стадіону.

11 серпня
Проект стадіону до Євро-2012 у Львові переміг на міжнародному конкурсі "Кришталева цегла".

14 серпня
У повному обсязі виконано роботи зі спорудження прямого фундаменту під західну трибуну стадіону.

17 серпня
За інформацією прес-служби ЛОДА, будівництво стадіону відстає від наданого УЄФА графіку приблизно на три місяці.
Втім представники компанії «Азовінтекс», яка є генпідрядником будівництва футбольної арени, надали учасникам зібрання новий графік будівництва із врахуванням подолання зазначеного відставання.

18 серпня
Представники "Азовінтексу" повідомили, що вже з цього тижня будівництво стадіону до Євро-2012 у Львові триватиме у три зміни (в цілодобовому режимі).

25 серпня
Андрій Садовий повідомив, що затримка з будівництвом стадіону до Євро-2012 у Львові викликана адаптацією австрійського проекту до українських стандартів будівництва. А також, підкреслив, що будівництво спортивної арени ведеться у три зміни цілодобово, і висловив упевненість, що стадіон буде готовий до кінця 2010 року.

26 серпня
Колони на східній трибуні львівського стадіону готові. Будівельники звели усі чотири ряди колон на трьох прямих трибунах майбутньої футбольної арени. Загалом на стадіоні вже збудовано 88 колон.

31 серпня
Кабмін виділив перші 50 млн грн на будівництво стадіону у Львові. Це дасть змогу тримати темпи по будівництву стадіону прокоментував рішення уряду міський голова Львова Андрій Садовий.


3 вересня
Держава стане співвласником стадіону у Львові. Державне фінансування робіт з будівництва стадіону  здійснюватиметься протягом двох років: 2009 року арена буде профінансована на суму 100 млн грн, наступного року передбачається направити з державного бюджету 200 млн грн.

9 вересня
"Стадіон будується у три зміни, що нам дає можливість вирівняти графіки, які контролює УЄФА", - сказав Микола Кміть. 15 вересня генеральний підрядник повинен почати встановлювати на стадіоні так звані складки - балки посадкових рядів (підставки для сидінь). "Для цього має бути укладено відповідний контракт за 10 днів. Також важливе виготовлення даху стадіону, його вже треба починати виготовляти, його мають привезти і встановити за графіком. Такі перспективні речі теж треба контролювати", - наголосив М.Кміть.

10 вересня
На львівському стадіоні до Євро-2012, забетонували опорні колони на трьох прямих фундаментах.

15 вересня
Під час сесії Львівської обласної ради голова ЛОДА Микола Кміть повідомив, що будівництво стадіону до Євро-2012 у Львові ускладнюється у зв’язку з тим, що є певне непорозуміння між замовником виконання робіт - Львівською міською радою та генпідрядником "Азовінтекс".  Стадіон до Євро-2012 у Львові будується, по суті, за вдома проектами: за проектом, що розробила австрійська «Альпіна», і який був узгоджений з УЄФА, та робочим кресленням підрозділу Азовінтексу. Також він повідомив, що УЄФА постійно змінює вимоги до львівського стадіону

17 вересня
Будівництво львівського стадіону електрифікують упродовж місяця. Встановлення підстанції разом із будівництвом лінії електропостачання довжиною 4 км 75 м. забезпечить будівельників стадіону електрикою аж до введення споруди в експлуатацію.


1 жовтня
На львівському стадіоні припинили показувати обидві веб-камери. Закінчилася угода на онлайн трансляцію, чиновники обіцяють відновити показ будівництва,  коли почнеться активна фаза будівництва.

2 жовтня
"Будівництво стадіону до Євро-2012 у Львові затримується на півтора місяці. Ситуація не є критичною, бо роботи тривають. Затримка виникла через те, що вже мали підписати контракти на придбання конструкцій даху стадіону", - повідомив голова Львівської ОДА Микола Кміть.

4 жовтня
Стало відомо, що для перевірки відповідності проекту будівництва львівського стадіону європейським нормам креслення арени інспектуватиме німецька компанія «Arena Com»

8 жовтня
"Завтра-післязавтра генеральний директор німецької компанії «Арена.Ком» прибуде до Києва для підписання угоди на ці роботи. Ми сподіваємося, що компанія зможе виконати роботу за місяць. Після цього розпочнуться масштабні пришвидшені будівельні роботи на стадіоні", - повідомив Олег Сулима.

"Держава повинна вкласти у будівництво стадіону у Львові не менше 300 млн гривень. 100 млн – вже на рахунку, 50 млн зарезервовано, наступні гроші буде надано наступного року.", - про це під час візиту до Львова заявив міністр молоді сім’ї та спорту Юрій Павленко.

9 жовтня
Азовінтекс надав для перегляду будівництва через веб-камери свій інтерент канал канал.

15 жовтня
Дирекція з будівництва стадіону у Львові, генпідрядник спорудження арени компанія «Азовінтекс» та німецька компанія «Арена.Ком» підписали у Львові тристоронню угоду про співпрацю. За словами заступника міського голови Львова з питань підготовки до Євро-2012 Олександра Жарікова, «експертиза креслень займе один місяць. На той час на будівельному майданчику робитимуть лише ті роботи, які не заважатимуть цьому процесу – частину фундаментних, земляні роботи та інженерію.

27 жовтня
Через те, що консалтингова компанія «Арена.Ком» проводить аналіз будівництва стадіону у Львові до Євро-2012, а також відповідної документації, призупинено певні об’єми будівельних робіт. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.


3 листопада
На львівському стадіоні до ЄВРО-2012 виконано робіт на суму понад 70 млн грн.

8 листопада
Експерти УЄФА, які прибули до Львова відзначили значний прогрес у підготовці міста до Євро-2012, та стадіону зокрема.

13 листопада
УЄФА радить Львову пришвидшити будівництво стадіону до ЄВРО-2012
«Попередні графіки, узгоджені з УЄФА, передбачали, що ми завершимо стадіон до Євро-2012 у Львові у липні 2011 року. Однак є затримки, тому зараз говоримо про вересень 2011 року», - заявив директор департаменту Євро-2012 Львівської міської ради Олег Засадний.

24 листопада
Перші результати роботи німецької компанії «Арена.Ком», яка аналізує документацію з будівництва стадіону, розробленої фірмою «Азовінтекс», орієнтовно можна буде очікувати у перших числах грудня, і є новина, що вона буде підтверджена на 95%. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. На певній частині і далі ведуться роботи. Призупинено те, що стосується будівництва вище 10 метрів, додав мер Львова.

26 листопада
У період із 30 листопада до 15 грудня німецька компанія «Арена.Ком» – консультант у будівництві стадіону до Євро-2012 у Львові – має надати висновки щодо будівництва футбольної арени. Тоді і стане відомо, чи доведеться демонтувати якісь із уже зведених конструкцій. Про це повідомив керівник Дирекції із будівництва стадіону у Львові до Євро-2012 Віталій Сулима.


1 грудня
Будівництво львівського стадіону до «Євро-2012» увійшло у графік, погоджений з УЄФА. Повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. Прем’єр-міністр пообіцяла ще 50 млн грн на будівництво стадіону до кінця цього року.

2 грудня
Все, що збудовано на будівельному майданчику – відповідає заданим вимогам. На 98% збудовано фундамент та посадкові місця, почалось встановлення ригелів на посадкових місцях першого рівня. Повідомив під час прес-конференції міський голова Львова Андрій Садовий. Також він сказав, що: "Усі стадіони до Євро-2012 в Україні та Польщі будуються приблизно однаковими темпами".

7 грудня
ДП «Міжнародний аеропорт Львів» та стадіон до Євро-2012 у Львові за рівнем підготовки до Євро-2012 вже виключено із червоної зони ризику. Про це зазначив голова Львівської ОДА Микола Кміть.
«На нараді у Президента були присутні банкіри, В.Ющенко звернувся до представників Ощадбанку та Укрексімбанку щодо викупу облігацій міста Львова на суму 200 млн грн на фінансування будівництва стадіону», – додав М. Кміть.

10 грудня
Темпи будівництва стадіону у Львові до Євро-2012 будуть максимально пришвидшені цього року. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
Зі слів мера, висновки експертів, які робили експертизу проектної документації стадіону, - компанії «Арена.Ком», є позитивними. «Глобальних змін до проекту вносити не потрібно. Звичайно, у ході виконання робіт будуть якісь незначні корективи», – сказав Андрій Садовий.

11 грудня
Виконком УЄФА ухвалив рішення про розподіл приймаючих міст України та Польщі, які проведуть Євро-2012. Союз європейських футбольних асоціацій об’єктивно оцінив українські старання – Євро в Україні прийматимуть всі чотири міста Київ, Донецьк, Львів і Харків.

15 грудня
З 2010 року у Львові розпочнуться навчання для команди фахівців, які організовуватимуть роботу стадіону у Львові до Євро-2012.

30 грудня
Львів має кошти на будівництво стадіону до Євро-2012. "КМУ виділив 100 млн грн, 50 млн грн ще не витрачено. 200 млн грн Львів може отримати від "Укрексімбанку" за облігації внутрішньої місцевої позики міста", – розповів М.Кміть.2010 рік


12 січня
Директор Львівської філії «Азовінтекс» Ігор Семенов запевнив, що незначне відставання у будівництві стадіону до Євро-2012 буде надолужене після виборів Президента. Крім того, пан Семенов передбачив подальше нарощування темпів будівництва. Він вважає, що графік будівництва можливо випередити. Умова одна – вчасне та повне фінансування.

14 січня
Львів через Держказначейство не може отримати гроші на стадіон до Євро-2012. Львів не має змоги оперувати власними коштами в розмірі 100 млн грн, які отримані від продажу облігацій.

20 січня
Незважаючи на мороз та опади, у Львові на будівництві стадіону до Євро-2012 працює близько 100 людей. Про це розповів сьогодні, 20 січня, міський голова Львова Андрій Садовий.

21 січня
На львівському стадіоні, який будується для чемпіонату Євро-2012 можуть почати монтувати дах вже цього року. Про це повідомив директор філії «Азовінтекс» у Львові Ігор Семенов.

26 січня
Технічних проблем з будівництвом стадіону до Євро-2012 у Львові нема, є технічні дискусії. все вирішується в робочому порядку. Про це сьогодні, 26 січня, під час брифінгу заявив міський голова Львова Андрій Садовий. Відтак, міський голова спростував учорашні словам міністра регіонального розвитку та будівництва Василя Куйбіди про те, що УЄФА може не прийняти в експлуатацію львівський стадіон до Євро-2012 через технічні проблеми. «Просто деякі високі київські чиновники хочуть знову балотуватися на посаду міського голови Львова, тому і роблять подібні заяви», – додав мер.

27 січня
В УЄФА викликають занепокоєння часті затримки фінансування проектів, що гальмує зведення об'єктів. Якщо фінансування не стане системним та безперебійним, не будуть усунуті численні бюрократичні перепони, київський та львівський проекти можуть повернутися у зону найвищого ризику.

«Станом на сьогодні жодних непорозумінь між представниками міста Львова та «Азовінтексом» немає. Зокрема, немає проблем щодо фінансування будівництва, ми підтверджуємо, що отримали від міста аванс у розмірі 45,7 млн. грн, - розповів Огородник. - Головним питанням на сьогодні є проект, що перебуває в процесі уточнення з експертами УЄФА».

28 січня
Після того, як УЄФА звернуло свою увагу на ситуацію з будівництвом спортивної арени, яка склалася у Львові, Уряд України вирішив створити міжвідомчу групу зі спеціалістів необхідних галузей, аби допомогти місту розв’язати цю проблему. Новостворену структуру очолив Віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник.

29 січня
Депутати Львівської міської ради передали ЛКП «Дирекція з будівництва стадіону у м. Львові» ділянку площею понад 8 га для будівництва дороги до стадіону.

Стадіон у Львові можуть не встигнути побудувати лише в тому випадку, якщо держава припинить фінансувати будівництво. Про це заявив голова Львівської облдержадміністрації Микола Кміть.


1 лютого
За повідомленням прес-служби Львівської міської ради стало відомо, що місто отримало від Державного казначейства України всі кошти, передбачені на будівництво арени до Євро-2012.

Віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник заявив, що всі перепони з будівництва стадіону у Львові до Євро-2012 знято. Про це Васюник зазначив 1 лютого у Львові після засідання міжвідомчої робочої групи з питань будівництва стадіону у Львові до Євро-2012. За його словами, сьогодні підписаний трьохсторонній договір між Львівською міською радою, як замовником будівництва стадіону, головним проектантом "Арена.Ком" та генпідрядником з будівництва євроарени ВАТ "Проектно-будівельним підприємством "Азовінтекс".

Держава фінансує 45% вартості будівництва львівського стадіону

2 лютого
У 2010 році в будівництво стадіону до Євро-2012 у Львові буде вкладено 400 млн грн. Про це 2 лютого під час виїзду на будмайданчик стадіону повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

4 лютого
А. Садовий: «Львів чітко рухається по плану будівництва стадіону». «Зауваження, яке було до львівського стадіону, це було зауваження стосовно координації дій. Тому що дуже складна конструкція. З однієї сторони є компанія Азовінтекс, яка є генеральним будівельником. Лідером по проектуванню є компанія «Арена.Ком» і на супідряді є Науково-дослідний інститут Шумановського. І ця конструкція є складена воєдино.

7 лютого
У Львові протягом останніх кількох тижнів були питання із підготовкою стадіону до Євро-2012. Але на сьогодні, завдяки нашим спільним зусиллям та підтримці УЄФА, проблеми вже позаду, - повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. За словами А. Садового, завершується узгодження технічної документації і за два тижні активне будівництво стадіону до Євро-2012 буде відновлено.

11 лютого
Віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник провів чергову нараду з приводу підготовки львівського стадіону та аеропорту. Зокрема, відповідальний від Уряду за підготовку України до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року Віце-прем’єр заслухав звіт про виконані за тиждень роботи на головних об‘єктах Львова.

Львівський стадіон до ЄВРО-2012 може мати назву «Україна». Як наголосив директор Департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний, на сьогодні про назву стадіону мова ще не ведеться, але є два варіанти її визначення.

16 лютого
Сьогодні, 16 лютого, відбудеться друге засідання міжвідомчої робочої групи, утвореної Кабінетом міністрів України, у справі підготовки до Євро-2012. Мета сьогоднішнього засідання - заслухати інформацію керівництва Львова про готовність до 25 лютого відновити повноцінні будівельні роботи на львівському стадіоні.

Якщо Львів виконає всі умови уряду щодо термінів будівництва стадіону, то у квітні-травні буде знято жорсткий контроль за процесом зведення євроарени.

17 лютого
Будівництво львівського стадіону завершать у липні 2011 року, - мер Львова.

25 лютого на будівельному майданчику стадіону до Євро-2012 розпочнуться роботи з будівництва монолітних балок рядів сидінь по всьому периметру футбольної арени. Таке рішення було прийняте під час другого засідання міжвідомчої робочої групи з питань будівництва стадіону у м. Львові по вул. Стрийській – Кільцевій дорозі під головуванням віце-прем’єра Івана Васюника.

19 лютого
Вже до понеділка на майданчик, де триває будівництво стадіону до Євро-2012 у м. Львові буде доставлена опалубка виробництва німецької фірми «Doka», яку використають під будівництво південної і східної трибун стадіону.

23 лютого
Будівництво стадіону у Львові повністю зупинено у зв'язку з відсутністю узгодженого проекту. Про це заявив на засіданні Львівської облради перший заступник гендиректора компанії "Азовінтекс" Василь Огородник. За його словами, у будівництві немає проблем із грошима, а є проблеми з проектом, розробленим компанією "Альпіне".

«Замовника і підрядника з будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові можуть замінити, якщо вони не розв’яжуть конфлікт, який виник між ними щодо узгодження проекту стадіону», – наголосив у коментарі журналістам сьогодні, 23 лютого, під час сесії Львівської обласної ради начальник головного управління містобудування, архітектури та просторового розвитку Львівської ОДА Степан Лукашик.

Будівництво стадіону до Євро-2012 у Львові відновлять через два дні, - Олег Засадний.

24 лютого
Під час сьогоднішнього засідання Кабінету міністрів України уряд заслухає інформацію про підготовку Львова до Євро-2012 від голови Львівської обласної державної адміністрації Миколи Кметя та міського голови Львова Андрія Садового.

«Чи відновиться будівництво стадіону у Львові до Євро-2012 завтра, чи післязавтра, основне, що всі перепони знято: проектна документація перевірена, проштампована і передана генпідряднику з будівництва стадіону у Львові до Євро-2012 компанії «Азовінтекс» до виконання», – переконаний міський голова Львова Андрій Садовий.

25 лютого
25 лютого розпочався новий етап у будівництві стадіону у Львові, який прийматиме групові матчі Чемпіонату Європи з футболу 2012™. Будівельні роботи проводяться одночасно по всьому периметру будівельного майданчику, тоді як раніше будівництво велося лише на одній із сторін почергово. Цей прогрес у будівництві став можливим завдяки якісно виконаній роботі в частині проектування робочих креслень об’єкту. Відтепер будівництво футбольної арени вестиметься із значно вищими темпами.

27 лютого
До 15 березня 2010 року на експертизу буде подано відкоригований проект будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові. Про це під час брифінгу щодо підсумків роботи міжурядової робочої групи КМУ з будівництва у Львові повідомив віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник.


04.03.2010
Уряд виділив кошти на будівництво стадіону до Євро-2012 у Львові. 3 березня уряд прийняв рішення про виділення 50 млн грн авансового платежу на будівництво стадіону у Львові, який прийматиме матчі групового етапу Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Ці кошти нам потрібні для того, щоб генпідрядник зміг закупити нові будівельні матеріали, опалубки для будівництва монолітних колон посадових рядів тощо. – прокоментував в.о. директора ЛКП "Дирекція з будівництва стадіону у Львові" Роман Черкас.

09.03.2010
Львівський стадіон будують за графіком. Як заявив міський голова Львова Андрій Садовий, на стадіоні зараз продовжують вести бетонні роботи, до кінця цього року повинні повністю завершити "чашу", а з наступного – займатись її облаштуванням всередині. "Сьогодні на стадіоні працює близько 170 працівників у дві зміни. Як тільки покращаться погодні умови, будемо переходити на цілодобову роботу", - зазначив мер Львова.

11.03.2010
На 24 години призупинено будівництво одного з ригелів стадіону у Львові до Євро-2012.. "Є певні технічні дискусії між генпідрядником та замовником, це пов’язано з тим, що рішення міста і експертів УЄФА було про перехід на збірний залізобетон, що, фактично, змінювало конструкцію ригелів. Тому ми побачили, що той ригель, який робив "Азовінтекс", не відповідає кресленням, зробленим "Ареною.Ком. Через це було на 24 години зупинено формування того ригелю", – повідомив директор департаменту «Євро-2012» у Львівській міській раді Олег Засадний. – «Ми зупинили ці роботи для перевірки на відповідність до робочих креслень, щоб потім їх не переробляти. Зараз йде робота на рівні опалубки".

12.03.2010

12 березня у Львові повністю відновлено будівництво стадіону до Євро-2012. "Роботи повністю відновлено, зараз на будмайданчику стадіону у дві зміни працює близько 170 осіб. Оскільки обсяг робіт ми нарощуємо, то кількість працівників буде зростати", – сказав Олег Засадний.

ЛКП «Дирекція з будівництва стадіону у Львові» передала генпідряднику проектні робочі креслення на будівництво монолітних балок посадових рядів на східній та південній трибуні – повідомив в.о. директора ЛКП «Дирекція з будівництва стадіону» Роман Черкас. За його словами, генпідрядник – компанія «Азовінтекс» ще вчора розпочала монтаж опалубки для будівництва одразу трьох монолітних балок посадових рядів на східній трибуні та встановила опалубки для 2-ох балок на південній трибуні.

16.03.2010
Віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков 16 березня під час огляду будмайданчику стадіону до Євро-2012 у Львові наголосив, що стадіон до Євро-2012 отримуватиме необхідне фінансування щомісячно у розмірі 45 млн грн. Разом з віце-прем’єром оглядати об’єкти до Євро-2012 у Львівській області приїхав міністр фінансів Федір Ярошенко, міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба, міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко, міністр економіки Василь Цушко, міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, директор ТОВ "МОК "Євро-2012" Україна" Маркіян Лубківський. Мер Львова Андрій Садовий під час брифінгу зазначив, що кошторис будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові було затверджено у розмірі 691 млн грн, у зв’язку з інфляційними процесами та кризою кошторис збільшився.

У Львові можуть змінити підрядника з будівництва стадіону до Євро-2012. Міністр регіонального розвитку Володимир Яцуба, звертаючись до підрядників з будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові, наголосив на проблемі дотримання графіків з будівництва стадіону. Відставання від графіку будівництва становить 60 днів, хоча представники підрядника запевняють, що відставання становить 2-3 тижні. Про це Володимир Яцуба наголосив 16 березня під час робочого візиту до Львова. Водночас віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков наголосив, що вивести будівництво стадіону на повну потугу та вирішити проблеми з проектною документацією з будівництва стадіону потрібно протягом двох тижнів.

17.03.2010
Створено урядовий комітет з підготовки до Євро-2012. 17 березня, Кабінет міністрів на своєму засіданні затвердив 8 урядових комітетів та їхній посадовий склад. Зокрема, організацією Євро-2012 в Україні опікуватиметься Урядовий комітет з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. За інформацією прес-служби уряду, очолив новостворений підрозділ профільний віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков. До складу комітету увійшли представники усіх міністерств та відомств, які так чи інакше займаються підготовкою Євро-2012.

19.03.2010
19 березня, стали відомі результати першої робочої поїздки віце-прем’єр міністра України Бориса Колеснікова до м. Львів. Як повідомляє прес-служба віце-прем’єр-міністра, прийнято рішення про невідкладне виділення коштів з Державного бюджету на фінансування будівництва основних інфраструктурних об’єктів регіону. Зокрема, як повідомили в прес-службі Б.Колеснікова, йдеться про фінансування спорудження сучасної спортивної арени у місті Львів – 29 млн грн, а також зведення летовища – 30 млн грн.

23.03.2010
Кабінет міністрів запропонував Львову профінансувати 100% вартості будівництва стадіону до Євро-2012 та навколишньої інфраструктури. Про це йшлось під час зустрічі міського голови Львова Андрія Садового з віце-прем’єр-міністром з питань підготовки до Євро-2012 Борисом Колесніковим. Натомість, Львівська міська рада мала б передати в управління державі комунальне підприємство "Дирекція з питань будівництва стадіону". При цьому, за міською громадою Львова залишиться частка власності у майбутньому стадіоні, яка відповідатиме вкладеним на даний момент грошам та право на спільне управління збудованим стадіоном. «Остаточне рішення прийматиме Кабінет міністрів та Львівська міська рада.» – зауважив міський голова Львова

Частка Львова у стадіоні до Євро-2012 становитиме 10%. «Станом на сьогодні Львів інвестував у будівництво стадіону до Євро-2012 понад 100 млн грн. У власності міста залишиться та частка стадіону, на яку місто виділяло гроші. Вона становитиме 10%. Нам цього достатньо!» – заявив 23 березня під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий. Міський голова Львова нагадав, що вчора у нього відбулась зустріч з віце-прем’єр-міністром з питань підготовки до Євро-2012 Борисом Колесніковим та Кабміном, під час якої було досягнуто домовленості про державне дофінансування будівництва стадіону у Львові на 100%.

25.03.2010
Депутати Львівської міської ради під час сесії 25 березня своїм рішення дали згоду на майбутню передачу цілісного майнового комплексу ЛКП «Дирекція з будівництва стадіону у Львові» Кабміну. За це рішення проголосувало 86 депутатів. "Це рішення з юридичної точки зору є найбільш логічним, бо з передачею ЛКП і надалі залишатиметься замовником робіт з будівництва. Наступний крок має зробити КМУ, ухваливши відповідне рішення. Далі буде створення комісії з передачі об’єкта", – наголосила начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич. Вона також зазначила, що земельна ділянка площею 25 га залишатиметься у власності територіальної громади Львова, а ЛКП і держава матимуть право користування. Відповідно до рішення, ухваленого депутатами, щодо цього об’єкту має бути ухвалено ще два рішення сесії: ухвала по передачі об’єкта, а після завершення будівництва – ухвала про розподіл часток власності на об’єкт у відповідності до коштів, які були у цього вкладені.

Депутати Львівської міської ради під час сесії 25 березня погодили ЛКП «Дирекція з будівництва стадіону у Львові» місця розташування двох земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва проектованих доріг №№6 та 8 у районі вул. Стрийської – кільцевої дороги – проектованої вул. В. Вернадського. Загальна площа ділянок – понад 6,5 га.

30.03.2010
«Азовінтекс» усунуть від будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові. У Львові буде інший генпідрядник з будівництва стадіону до Євро-2012. Про це 30 березня під час брифінгу повідомив віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков, перебуваючи у Львові з робочим візитом. Як пояснив журналістам Борис Колесніков, уряд мав претензії до генпідрядника з будівництва стадіону – компанії «Азовінтекс» – у частині дотримання графіків будівництва та відсутності чіткого графіку фінансування. «Невідомо, чи цей генпідрядник збудує стадіон, тому стадіон будуватиме цілий консорціум. Пізніше я озвучу назву компаній. Це українські, турецькі, можливо, хорватські і македонські компанії. «Азовінтекс» також виконуватиме якусь частину робіт як субпідрядник. Ми збудуємо стадіон до кінця 2011 року», - наголосив Колесніков.

Генпідрядником з будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові стала компанія «Альтком» замість компанії «Азовінтекс», – повідомив під час брифінгу у Львові в межах робочого візиту віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков. Він також зазначив, що 80% робіт виконуватимуть місцеві будівельники: "Крім того, буде виконано роботи технічного оснащення стадіону під проведення концертів, щоб цей об’єкт був обладнаний не лише для гри ФК "Карпати". Своєю чергою, мер Львова Андрій Садовий повідомив, що зміни генпідрядника мають позитиви. "Держава бере на себе велику відповідальність. Все буде в одних руках, жодних бюрократичних перепон не буде. Ця компанія звикла проводити роботи швидкими темпами", - зазначив А.Садовий.

07.04.2010
7 квітня, із робочим візитом у Львові перебував президент УЄФА Мішель Платіні. В межах свого візиту Мішель Платіні оглянув будівництво нової злітно-посадкової смуги у ДП «Міжнародний аеропорт Львів», ознайомився із ходом робіт на будівельному майданчику стадіону до Євро-2012 та взяв участь у презентації Львова в межах Євро-2012. Делегацію УЄФА на чолі з президентом УЄФА Мішелем Платіні під час офіційного візиту до Львова насамперед цікавило питання стабільного фіксування будівництва стадіону та аеропорту. Як зазначив мер Львова Андрій Садовий, після того, як будівництво стадіону перейшло у підпорядкування держави, місто отримало чіткі гарантії щодо фінансування стадіону.

7 квітня уряд на своєму засіданні ухвалив рішення про утворення Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу як центрального органу виконавчої влади із спеціальним статусом. Відповідно до урядового рішення діяльність Агентства буде спрямовуватися і координуватися Кабінетом Міністрів України через віце-прем’єр-міністра.

Уряд ухвалив рішення про передачу цілісного майнового комплексу Львівського комунального підприємства «Дирекція з будівництва стадіону у м. Львові» у державну власність. Відповідне розпорядження ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 7 квітня 2010 року. Відповідно до урядового документа, львівський стадіон передано з власності територіальної громади міста у державну власність з віднесенням його до сфери управління Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту. Як зазначають у Кабміні, реалізація цього рішення дасть можливість урегулювати питання забезпечення безперервного виконання робіт та ритмічного фінансування реконструкції стадіону у м. Львові, оскільки єдиним інвестором будівництва стадіону стане держава в особі Мінсім’ямолодьспорту як головного розпорядника бюджетних коштів, та ввести об’єкт в експлуатацію у строки визначені Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

29.04.2010
На будівельному майданчику Львівського стадіону з цієї осені працюватиме тисяча осіб. Про це 29 квітня під час брифінгу повідомив директор департаменту Євро - 2012 Львівської міськради Олег Засадний. З його слів, заплановано, що роботи проходитимуть у дві зміни і в кожну зміну працюватиме по 500 осіб.

07.05.2010

З кожним днем на будівельному майданчику стадіону до Євро-2012 у Львові нарощується об’єм робіт і збільшується кількість працівників. Про це міський голова Львова Андрій Садовий заявив 7 травня на сесії Львівської міської ради. "Ми починаємо входити в графіки. В жодній чорній зоні ми не є", – заявив мер Андрій садовий. Нагадаємо, у квітня віце-прем`єр міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков заявив, що УЄФА занесла будівництво стадіону до Євро-2012 у Львові у чорну зону ризику.

7 травня під час сесії Львівської міської ради 53 депутати підтримали ухвалу про передачу у державну власність цілісного майнового комплексу ЛКП «Дирекція з будівництва стадіону у Львові». Ця ухвала передбачає, що місто передає Національному агентству з підготовки до Євро-2012 у власність стадіон, а також право користування землею площею 25 га, де знаходиться стадіон. Як повідомила начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич, у власності міста залишається та частка стадіону, яку вклало у його будівництво місто. З її слів, ця сума становить близько 130 млн грн. Також ухвала передбачає, що зміна цільового призначення згаданої земельної ділянки можлива лише за умови прийняття окремого рішення Львівської міської ради. Окрім цього, Гелена Пайонкевич поінформувала, що після прийняття цієї ухвали Національне агентство з підготовки до Євро-2012 має провести реорганізацію ЛКП "Дирекція з будівництва стадіону у Львові" у частині зміни назви і власника цієї структури.

12.05.2010
Кабмін ліквідує відставання в будівництві стадіону до Євро-2012 у Львові. Про це, під час засідання Комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, повідомив віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков. "Ми плануємо до 1 березня 2011 року повністю скоротити відставання від строків. У вересні 2011 року планується зіграти на львівському стадіоні перший матч", – сказав Б. Колесніков.

13.05.2010
Львів до кінця тижня отримає 170 млн грн на стадіон до Євро-2012. Про це повідомив в. о. директора державного підприємства «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у Львові» Роман Черкас. Він запевнив, що ці кошти заплановано освоїти в першому кварталі, а далі держава має стабільно надавати по 50-70 млн грн. Також Роман Черкас запевнив, що будівельні роботи поступово входять у графік. Він додав, що поступово буде збільшуватись кількість працівників на будівельному майданчику: "Зараз на стадіоні працює по 200 осіб у першу зміну та по 100 у другу зміну. Ми закінчили 1-й ярус трибуни і будемо переходити до другого ярусу".

Підписано контракт з новим керівником ДП «Дирекція з будівництва у Львові об’єктів до Євро-2012» Крісом Мартіном. "Це фахівець високого рівня. Вся команда проектувальників, фахівців дирекції, – всі знаходяться і працюють у Львові", – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий. Мер зазначив, що загалом з боку міста вся процедура з передачі ЛКП "Дирекція з будівництва стадіону у Львові" виконана. Нагадаємо, днями Кабінет Міністрів України призначив Кріса Мартіна на посаду директора з будівництва львівського стадіону до Євро-2012. Як повідомив журналістам віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков, при цьому підкресливши, що Кріс Мартін раніше займався будівництвом донецького стадіону "Донбас-Арена" і тому має великий досвід таких інфраструктурних об'єктів.

25.05.2010
25 травня до Львова з робочим візитом прибув віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков. Високопосадовець ознайомився з перебігом проведення реконструкції ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" та з будівництвом стадіону. «Сьогодні після кількох нарад можу відповідально сказати, що проблем, які не можливо вирішити, з прийому Львовом чемпіонату Євро-2012 не існує. Є низка проблем щодо термінів, з якими хотілося б мати б кращу ситуацію. Але сьогодні уже можна більш оптимістично дивитися на перспективу проведення Євро-2012 у Львові, ніж два місяці тому», - заявив Б. Колесніков.

27.05.2010
Львівський стадіон до Євро-2012 здадуть у вересні 2011. Віце-прем’єр-міністр міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков під час брифінгу за підсумками візиту Президента України Віктора Януковича на будівництво стадіону до Євро-2012 у Львові зазначив, що будівництво увійде у графік у лютому 2011 року, коли буде зібрано горизонтальні конструкції, а сам об’єкт буде здано в експлуатацію у вересні 2011 року. Віце-прем’єр зазначив, що графік наразі підрядники не наздогнали. Також він наголосив, що жодних проблем з фінансуванням до Євро-2012 немає.

09.06.2010
«У листопаді ми побачимо початок монтажу даху над львівським стадіоном до Євро-2012», – заявив 9 червня під час прес-конференції у Донецьку віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков. Він зазначив, що хоча відставання по графіку будівництва стадіону суттєве, нові підрядники роблять все можливе, щоб надолужити його.

14.06.2010
Стадіон до Євро-2012 у Львові будують 400 робітників у дві зміни. Сьогодні будівництво стадіону відбувається в межах затвердженого графіку УЄФА. Про це повідомив 13 червня під час брифінгу в.о. директор «Дирекція з будівництва об'єктів до Євро-2012 у Львові» Роман Черкас. "Роботи виконуються вчасно, хоча є деякі запізнення на деяких об’єктах через погоду. Але до кінця цього тижня і вони будуть ліквідовані. Роботи ведуться по двох ярусах. Ми закінчуємо перший ярус, повномасштабно йдуть роботи на другому ярусі", – зазначив Роман Черкас.

Транснаціональні компанії готові викупити право назви стадіону у Львові до Євро-2012. «Питання назви стадіону у Львові до Євро-2012 – це достатньо непросте питання. У світі є різні приклади. Один з них, це коли називають стадіон на честь футбольного клубу, який його збудував. Другий варіант – це коли оголошують аукціон на право назви стадіону. І це право можна продати на 3 роки, 5 чи 10 років, - розповів міський голова. Андрій Садовий зазначив, що питання назви стадіону у Львові буде вирішено спільно з Львівською ОДА та Національним агентством з підготовки до Євро-2012.

15.06.2010
Будівельникам стадіону у Львові до Євро-2012 збільшать зарплату. «Середня зарплата робітників, які працюють на будівельному майданчику стадіону у Львові до Євро-2012, на сьогодні становить 2,3 тис. грн. Але до кінця наступного тижня плануємо її збільшити до 3 тис. грн», – повідомив 14 червня під час брифінгу в.о. директор «Дирекція з будівництва об'єктів до Євро-2012 у Львові» Роман Черкас.

17.06.2010
Уряд оголосив конкурс на посаду директора львівського стадіону. В обов’язки директора входитиме забезпечення експлуатації спортивних споруд з максимально ефективним використанням державного майна, спрямованого на отримання прибутку, забезпечення укладання угод, потрібних для безперебійної та ефективної експлуатації спортивних споруд, організація та проведення спортивно-розважальних заходів, організація та проведення високопрофесійних навчань фахівців, що забезпечують експлуатацію спортивних споруд.

23.06.2010
У Львові на південній трибуні стадіону до Євро-2012 розпочався монтаж бетонних конструкцій посадкових рядів – так званих «складок». До кінця цього місяця будівельники планують завершити встановлення першого і другого ряду складок на першому ярусі.

24.06.2010
Депутати Львівської міської ради на сесії 24 червня затвердили ДП «Дирекція з будівництва об’єктів Євро-2012 у Львові» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельних ділянок для будівництва проектованих доріг №№6, 7, 8 у районі вул. Стрийської – Кільцевої дороги – проектованої вулиці Вернадського.

01.07.2010
На львівському стадіоні завершили споруджувати ригелі – монолітні балки посадових рядів на першому ярусі. Ригелі є основою для складок – бетонних конструкцій, на яких будуть розташовані місця для глядачів. Загалом на стадіоні зведено 68 ригелів першого рівня, з них 90% були збудовані впродовж останніх півтора місяця.


Дата оновлення інформації 13 липня 2010 року

Мітки: історія стадіон графік хронологія архів Євро-2012 Львів


Tweet
Оберіть мову статті: Українська Русский

 
Bundes  | 18.11.2011, 13:13:25  | |Підтримуєте? – 1|1 +
Блін скільки цей стадіон нервів спортив))))

Татухин (Гість) RE: Bundes  | 09.05.2012, 18:48:59  || IP: 109.254...Підтримуєте? – 0|0 +
Зато красавец получился!

 
feac (Гість) | 20.02.2011, 21:14:17  | || IP: 195.39....Підтримуєте? – 0|1 +
Цікаво дізнаватись , як йде будівництво!
Чекаємо нової інформації!
:dntknw:

 
DD (Гість) | 20.02.2011, 11:30:35  | || IP: 92.112....Підтримуєте? – 0|1 +
Информативно!

 
Олекса (Гість) | 11.03.2010, 17:48:54  | || IP: 95.135....Підтримуєте? – 0|4 +
До адміна
Російське "башенный кран" українською - баштовий кран, а не башневий.

admin (Львів) RE: Олекса (Гість) | 13.07.2010, 13:37:03  | |Підтримуєте? – 0|2 +
"баштовий кран" виправив

хронологію оновив по 1 липня 2010 року (поки що тільки в українській версії сайту)

 
прохожий (Гість) | 11.03.2010, 07:10:13  | || IP: 178.95....Підтримуєте? – 3|0 +
Как выводы из хронологии.1)На объекте третий проектировщик.Два из них-иноземцы,скорее всего без украинских лицензий.2)Проект экспертизу не проходил.Для позитивного высновка потребуется не менее полугода.3)Разрешение на начало строительных работ не получено.Грубейшее нарушение строительного законодательства Украины!4)Подрядчик ведёт работы с браком.Для минимизации браков привлекли институт им. Шимановского.5)За 14 месяцев стройки допущено отставание от базового графика на 11 месяцев.Компенсировали пересмотром срока завершения работ.
Так что же там Львовяне строят без проекта,графика, но по сметам?
Поле для работы прокуратуры и ГАСИ немерянное.

 
shafa (Гість) | 07.03.2010, 20:28:10  | || IP: 89.162....Підтримуєте? – 0|1 +
хронологію вже третій місяць не обновлюють....

admin (Львів) RE: shafa (Гість) | 08.03.2010, 01:52:38  | |Підтримуєте? – 0|2 +
оновив хронологію по березень 2010

shafa (Гість) RE: admin (Львів) | 08.03.2010, 15:28:45  | || IP: 89.162....Підтримуєте? – 0|2 +
оперативно!

 
guest (Гість) | 06.03.2010, 15:49:27  | || IP: 195.22....Підтримуєте? – 0|3 +
A gde novosti?
Subj.

FeedBurner|RSS|Карта сайту|Каталог|Календар подій|Мобільна версія|Реклама на сайті|Статистика

Copyright © 2009-2012 stadion.lviv.ua, ЄВРО-2012 Львів, Україна
При використанні інформації та матеріалів з сайту активне посилання на stadion.lviv.ua є обов'язковим.
Зауваження та пропозиції приймаються: