Українська
Русский
Фінал ЄВРО-2012 відбудеться 1 липня 2012 року в Києві на стадіоні НСК Олімпійський
Додати в закладки (Ctrl+D) Більше закладок...


Все про ЄВРО-2012
Будівництво стадіонів онлайн
Вхід | Реєстрація | Підписка на новини


«Альтіс-Холдинг» почав будувати базу до Євробаскету у Львові


Tweet


Тренувальна база до Євробаскет-2015 у Львові
Тренувальна база до Євробаскет-2015 у Львові
У Львові на проспекті Червоної Калини вже розпочали підготовчі роботи на ділянці, де будуватимуть тренувальну базу до Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року. Роботи виконує корпорація «Альтіс-Холдинг», яка виграла відповідний тендер.
«Ми вже почали роботи. Ставимо огорожу, плануємо ділянку. Також облаштовуємо освітлення і встановлюємо пост охорони. Починаємо земляні роботи», – сказав перший заступник генерального директора корпорації «Альтіс-Холдинг» Сергій Закриничний..

До кінця року, за його словами, на ділянці заплановано встановити залізобетонний каркас майбутньої тренувальної бази.

На запитання, чи не завадить погода освоїти 12,5 млн грн, які мають до кінця 2013 року надійти на ці роботи з державного бюджету, Сергій Закриничний сказав: «Будемо намагатися кошти освоїти».

Після проведення Євробаскету-2015 тренувальну базу у Львові планують використовувати як спортивну школу для Сихівського району. Тут розвиватимуть ігрові види спорту: гандбол, волейбол, баскетбол.

Тренувальну базу збудують на Сихові позаду ТЦ «Інтерсіті». Площа ділянки, виділеної раніше під цю забудову, – 1,87 га. Вартість нової тренувальної бази – майже 55 млн грн. Завершити будівництво мають восени 2014 року.

Землю під забудову тренувальної бази депутати міськради надали ще у травні. Замовником робіт є ДП «Льодові арени», яке також отримало пільгу – воно не платитиме місту за користування цією землею. У міськраді наголошують: чинне законодавство дозволяє звільняти від сплати землекористувача, якщо він будує спортивну споруду для організації і проведення міжнародних спортивних змагань.

Додамо, «Альтіс-Холдинг» також будує у Львові спортивний комплекс для проведення заходів Євробаскету-2015 на вул. Кульпарківській, 226г (вул. Ряшівська-проектована). Раніше у межах підготовки до Євро-2012 компанія також виконувала низку будівельних робіт у Львові, зокрема, будувала новий термінал львівського аеропорту.

zaxid.net

Мітки: проект будівництво Львів тренувальні бази гроші Євробаскет-2015


Tweet

FeedBurner|RSS|Карта сайту|Каталог|Календар подій|Мобільна версія|Реклама на сайті|Статистика

Copyright © 2009-2012 stadion.lviv.ua, ЄВРО-2012 Львів, Україна
При використанні інформації та матеріалів з сайту активне посилання на stadion.lviv.ua є обов'язковим.
Зауваження та пропозиції приймаються: