Українська
Русский
Додати в закладки (Ctrl+D) Більше закладок...


Все про ЄВРО-2012
Будівництво стадіонів онлайн
Вхід | Реєстрація | Підписка на новини


Інвестор збудує у Львові арену до ЄвроБаскет-2015 за 55 мільйонів доларів


Tweet


Šiauliai arena (Шауляй арена) - подібну до цієї арену збудують у Львові
Šiauliai arena (Шауляй арена) - подібну до цієї арену збудують у Львові
Львів пропонував вісім ділянок для будівництва арени для «Євробаскет-2015». Інвестори надали перевагу ділянці на вул. Ряшівській. Інвестувати у будівництво спортивного комплексу у Львові готова компанія United Basketball Investment. Про це повідомив директор ТзОВ "БК "Політехніка-Галичина" Кирило Погостинський.
У порівнянні з ділянкою на вулиці Липова Алея, тут набагато зручніша транспортна розв’язка, тут є житловий масив, є три гуртожитки студентські, а це наші основні вболівальники, яким не потрібно буде витрачати гроші на проїзд, і вони з задоволенням сюди ходитимуть. Поруч буде торговий центр «Леополіс», аеропорт. Я думаю, що у подальшому тут буде збудовано готель. Місце дуже добре», – сказав Кирило Погостинський.

Однак, зауважив він, викають труднощі з підземними комунікаціями, які тут знаходяться, оскільки поки нема точних даних щодо мереж.

«І нема найголовнішого – відповіді від компанії-забудовника, яка повинна прив’язатися до цього місця і спробувати «посадити» цей палац спорту тут, якоїсь візуалізації. І після цього – відповіді, що ми готові тут будувати. Я думаю, що ніяких проблем ні з боку міської влади, ні з боку обласної влади не буде. Навпаки, що нам буде повне сприяння у найкоротші терміни усе збудувати», – сказав Кирило Погостинський.

Він зауважив, що про вартість арени поки говорити зарано, але останні такі об’єкти в Європі обійшлися у близько 50 млн доларів.

«За приклад взято проект з міста Шауляй. Цей проект – це «Шауляй арена», там відбувались фінальні матчі, він визнаний дуже вдалим проектом, бо арена багатофункціональна. Інвестор вирішив використати цей проект для Львова. Але для Львова буде, безперечно, розроблятись свій проект. Бо є різні грунти, які вимагають різних конструктивних елементів. Все залежить від геології. Ми подали геологічну довідку і вже конструктор буде визначати», – повідомив директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів.

«Ця ділянка – це 5,8 га, вона знаходиться біля проектованої дороги Ряшівська-Проектована, яка має з’єднати вул. Наукову з вул. Городоцькою. Вона безпосередньо дотична до території біля нового терміналу. Це важливий хордовий зв’язок для міста Львова. Тут у перспективі передбачається будівництво офісно-готельних комплексів, торгового центру. Тому було б дуже вдалим розташування саме тут арени», – розповів Павлів.

За його словами, комплекс, який хочуть збудувати у Львові, має використовуватись не лише для баскетболу, а й для інших видів спорту та культурно-розважальних заходів.

Виконавчий директор комітету Євробаскет-2015 Олег Бичков, повідомив, що вартість баскетбольної арени у Львові складе близько $55 млн.

Ділянка, запропонована під спорткомплекс до Євробаскет-2015 у Львові знаходиться на вул. Ряшівській (проектованій) в Залізничному районі , перебуває у власності територіальної громади Львова. Відстань від центру міста – 6,2 км, від аеропорту – 1,4 км, від залізничного вокзалу – 4 км, від автовокзалу – 4 км.

Нагадаємо, навесні 2012 року компанія United Basketball Investment виграла конкурс Федерації баскетболу України на право будівництва арен до Євробаскету-2015 в Україні. Як повідомляє видання Фокус, United Basketball Investment – це спільний проект Ігоря Коломойського та Дмитра Буряка.

Мітки: проект будівництво Львів земля інвестиції гроші арена Євробаскет-2015


Tweet


У травні завершать дах стадіону до Євро-2012 у Львові
У травні завершать дах стадіону до Євро-2012 у Львові
У Львові зводять останній поверх адмінбудівлі стадіону
У Львові зводять останній поверх адмінбудівлі стадіону
На квитки Євро-2012 вже два мільйони претендентів
На квитки Євро-2012 вже два мільйони претендентів
22 серпня 2012 на «Арені Львів» пройде оркестр-фестиваль
22 серпня 2012 на «Арені Львів» пройде оркестр-фестиваль 
Стас (Гість) | 23.02.2013, 13:06:42  | || IP: 46.211....Підтримуєте? – 1|6 +
Правильний вибір
Добре хоч інвестор вибрав нормальне місце, а не як депутати вибирають одним місцем. Заодно і дорогу Ряшівську-Наукова дороблять, щоб була нормальна розвязка, а не почали і кідають все непів-дорогі. Аеропорт зробили, а доїзд через *опу, а так все прикупі зручно і доїзд нормальний.

Усі перепони щодо будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові знято, - Андрій Садовий
Усі перепони щодо будівництва стадіону до Євро-2012 у...
Інвестор збудує у Львові арену до ЄвроБаскет-2015 за 55 мільйонів доларів
Інвестор збудує у Львові арену до ЄвроБаскет-2015 за 55...
 Львів запропонував три ділянки для будівництва велетенського спорткомплексу
Львів запропонував три ділянки для будівництва...
Трамвай на Сихів: продовження будівництва колії по вул. Стуса
Трамвай на Сихів: продовження будівництва колії по вул....
FeedBurner|RSS|Карта сайту|Каталог|Календар подій|Мобільна версія|Реклама на сайті|Статистика

Copyright © 2009-2012 stadion.lviv.ua, ЄВРО-2012 Львів, Україна
При використанні інформації та матеріалів з сайту активне посилання на stadion.lviv.ua є обов'язковим.
Зауваження та пропозиції приймаються: