Мультимедіа
Гумор
Футбол по-українськи RSS

Футбол по-українськи. Ворскла Полтава

Полтавчани так забавлялися на Сорочинському ярмарку, що забули про матч. Та гра почалася і гостей з команди супротивників на ярмарку є чим розважити. Ось такий він "футбол по-українськи".

Перегляди: 1665

Футбол по-українськи. Чорноморець Одеса.

Футболістам приморського міста завжди є, чим відповісти суперникам. В крайньому випадку, вони можуть їх замочити... Ось такий він "футбол по-українськи".

Перегляди: 1252

Футбол по-українськи. Металіст Харків.

Харківський Металіст проти HEAVY METALLIST. Ось такий він "футбол по-українськи".

Перегляди: 1317

Футбол по-українськи. Металург Донецьк.

Ніхто і ніщо їх не зупинить!

Перегляди: 1517

Футбол по-українськи. Карпати Львів

Гори! Карпати! Футбол! Перемога! Що може бути прекрасніше? Ось такий він "футбол по-українськи".

Перегляди: 2600

Футбол по-українськи. Дніпро Дніпропетровськ

Широко розкинувся Дніпро по Україні .... Як раз по середині поля, де грають команди! Ось такий він "футбол по-українськи".

Перегляди: 1495

Футбол по-українськи. Динамо Київ

Спочиваючи на чемпіонських лаврах, футболісти "Динамо" пропускають гол у свої ворота. У критичній ситуації вони збираються з силами і за допомогою несподіваного маневру виграють матч. Ось такий він "футбол по-українськи".

Перегляди: 1780

Футбол по-українськи. Шахтар Донецьк

Останні хвилини матчу! 2:1 на користь Шахтаря і тут суперники зрівнюють рахунок! Чи зуміє Шахтар вирвати перемогу на останній хвилині матчу? Адже нічия для Шахтаря рівносильна поразці! Ось такий він "футбол по-українськи".